Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Pokoje Gościnne „Nemo”

ul. Kamieńska 9

72-420 Dziwnówek
tel: 600 956 556

e-mail: kontakt@nemo-dziwnowek.pl

 

 

  

Regulamin „Nemo”

Regulamin pobytu w Pokojach Gościnnych „NEMO” – regulamin obowiązuje dla całego obiektu,  dotyczy naszych Gości a także wszystkich osób ich odwiedzających.

 1. Doba pobytowa zaczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00. Zatrzymanie pokoju będzie traktowane jako odpłatne przedłużenie pobytu.
 2. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00 rano. W godzinach ciszy nocnej osoby wynajmujące pokój a także osoby ich odwiedzające powinny zachowywać się w pokoju i jego otoczeniu w sposób niezakłócający spokoju innych osobom. Osoby odwiedzające nie mogą parkować na terenie posesji „NEMO”.
 3. W pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Osoba łamiąca zakaz zobowiązana będzie do pokrycia kosztów dezynfekcji w wysokości 300 zł.
 4. Wynajmujący pokój nie może podnajmować go osobom trzecim.
 5. W pokojach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np. psy, koty itd., chyba, że zostanie to uzgodnione z przedstawicielem „NEMO”.
 6. Obowiązuje zakaz przestawiania i wynoszenia na zewnątrz mebli.
 7. Kuchnia znajdująca się na II piętrze służy do przygotowywania śniadań. Obowiązuje absolutny zakaz smażenia ryb.
 8. Z urządzeń w świetlicy dzieci powinny korzystać pod opieką opiekunów.
 9. Telefony do lekarzy, adresy instytucji, itp. oraz hasło do Wi-Fi znajduje się w recepcji.
 10. Przedstawiciel „NEMO” ma prawo sprawdzić stan techniczny i użytkowy opuszczanych pomieszczeń. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych z winy Gości lub z winy osób ich odwiedzających, wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną. Przed opuszczeniem pokoju należy sprawdzić czy nie pozostawiono wartościowych rzeczy.
 11. „NEMO” nie ponosi odpowiedzialności z tytułu kradzieży, utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo wartościowych przedmiotów należących do przebywających w budynku osób.
 12. Na terenie obiektu jest parking niestrzeżony. „Nemo” nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do osób przebywających na jego terenie.